Skip to main content
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

Belçika Nakliye

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Belçika, Avrupa ticaretinin kalbinde yer aldığından, firmamız Türkiye'den Belçika'ya düzenli olarak kara, deniz ve hava yolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Anvers, Brüksel ve Gent gibi ana ticaret merkezlerine yönelik ithalat ve ihracat operasyonlarınızda, gümrükleme ve depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız.

Belçika Nakliye

Belçika Nakliye Firması Uzaklar Taşımacılık

Belçika nakliye firmaları arasında öncü bir rol üstlenen ve 35 yıllık tecrübesiyle geleneksel Türk misafirperverliğini modern lojistik sistemlerle entegre ederek sektördeki ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan, tercih edilen, yenilikçi ve saygın bir kuruluşuz.

Belçika nakliye firması Uzaklar Taşımacılık olarak, 1989 yılından beri Türkiye ile Belçika arasında kendi araç filomuz ile yük taşımacılığı alanında lider bir hizmet ağı geliştirdik.

Belçika'nın önemli ticaret merkezlerinde faaliyet gösteren Uzaklar Internationale Spedition GmbH markamız altında idare ettiğimiz modern depolarımız, Türkiye-Belçika arasındaki lojistik süreçlerde müşterilerimize hız ve maliyet avantajları sağlamaktadır.

Belçika Pazarına Açılan Kapınız: Sorunsuz Nakliye ve Tam Hizmet Depolama ile Rakipsiz Lojistik Hizmetler Sunuyoruz!

Belçika Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri

Belçika taşımacılık ve lojistik sektöründe, kendi bünyemize ait araç filomuz ve tecrübeli ekibimizle sizlere düşük maliyet, zaman tasarrufu ve yüksek verimlilik sunan çözümler geliştiriyoruz. Firmamız, Belçika ile Türkiye arasında düzenli ihracat ve ithalat parsiyel taşımacılığı yapmakta, tehlikeli ve yanıcı maddelerin taşınmasında özel donanımlı araçlar ve eğitimli sürücüler ile güvenli taşımacılık sağlamaktadır. Isı kontrollü taşımalar için ise frigorifik araç filomuzu kullanmaktayız.

Belçika Nakliye Hizmetleri

 • Kapıdan Kapıya Taşımalar
 • Komple ve Düzenli Parsiyel Yüklemeler
 • Fuar ve Proje Yüklemeleri
 • Belçika Depolama Hizmetleri

 • Belçika İç Nakliye Hizmetleri

 • Belçika Gümrükleme Hizmetleri

 • Belçika Ticaret Danışmanlığı

Belçika Parsiyel Nakliye

Rekabetçi fiyatlar ve şeffaf tekliflerle Belçika'ya güvenilir parsiyel taşıma hizmetleri sunan Uzaklar Taşımacılık, Türkiye'den Belçika'ya ve Belçika'dan Türkiye'ye lojistik ihtiyaçlarınız için esnek ve maliyet-etkin çözümler geliştirmektedir. Belçika'daki operasyonlarımız, yüklerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmanızı sağlamaktadır.

Belçika Nakliye Parsiyel Fiyatları 2024

Belçika Nakliye - Parsiyel Fiyatları konusunda rakipsiz seçenekler sunan Uzaklar Taşımacılık, sizlere ekonomik ve esnek çözümler sunar. Belçika parsiyel nakliye fiyatlarımız 165 EURO'dan başlamakta ve gönderinizin hacmine, ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir.

İhtiyaçlarınız için hızlı ve kolay fiyat teklifi almak amacıyla web sitemizde bulunan online talep formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size en iyi teklifimizi sunacağız.

Parsiyel taşımacılığın avantajları, küçük miktarlardaki yüklerinizi tam konteynır veya tır kiralama zorunluluğu olmaksızın gönderebilmenize olanak tanır. İhtiyacınıza göre tır veya konteynır içinde sadece kullandığınız alan için ödeme yaparak, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Uzaklar Taşımacılık olarak, Türkiye-Belçika arası taşımacılık gereksinimlerinizde size özel, maliyet-etkin çözümler sağlıyoruz.

Uzaklar Belçika Nakliye Hizmetleri

Belçika Nakliye Fiyatlandırma

Hızlı Talep Formu

Talebinize mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

YÜKLEME YERİ
Geçersiz
belirtmediniz
İNDİRME YERİ
Geçersiz
belirtmediniz

TALEP DETAYLARI

İLETİŞİM BİLGİLERİ
belirtmediniz
belirtmediniz
belirtmediniz
Uzaklar Taşımacılık
Uzaklar Bizimle Yakın

Uzaklar Taşımacılık olarak, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa Ülkelerine güvenli, hızlı ve ekonomik komple ve parsiyel nakliye çözümleri sunuyoruz.
Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası
Uzaklar Taşımacılık Türkiye Ofis
Uzaklar Uluslararası
Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Sultanahmet Cad. No:1 Ak-Er Apt. Kat.3 Daire:13 Esenyurt / İstanbul
Uzaklar Taşımacılık Almanya Ofis
Uzaklar Internationale Spedition GmbH
Im Taubental 9-11 D-41468 Neuss / Deutschland
Ticaret Bakanlığı
İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası
İhracatçılar Meclisi
Türkiye Yüzyılı

Yasal Uyarı

 • www.uzaklar.com.tr sitesinin tüm hakları saklıdır.
 • Kodlar, görseller vb. her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.uzaklar.com.tr'a aittir.
 • www.uzaklar.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, görseller, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
 • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
 • www.uzaklar.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.
® Marka ve Slogan tescillidir.