Skip to main content
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

Çek Cumhuriyeti Nakliye

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Çek Cumhuriyeti'nin sanayi ve içecek üretimi gibi ana sektörlerine yönelik taşımacılık hizmetlerimiz, Türkiye'den bu tarihi ülkenin kalbine Prag, Brno, Ostrava gibi şehirlere güvenli ve etkin lojistik destek sağlıyor. Avrupa'nın merkezinde konumlanmış bu ülkeye yüklerinizi zamanında ve maliyet-etkin bir şekilde ulaştırıyoruz.

Çek Cumhuriyeti Nakliye

Çek Cumhuriyeti Nakliye Firması Uzaklar Taşımacılık

Çek Cumhuriyeti nakliye piyasasında, 35 yıl aşan tecrübemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, geleneksel Türk misafirperverliğini modern lojistik yöntemlerle entegre ederek, tercih edilen bir lojistik partneri olmayı başardık.

Uzaklar Taşımacılık, 1989 yılından itibaren Çek Cumhuriyeti ile Türkiye arasında komple yük taşımacılığında ve parsiyel yük gönderimlerinde öncü bir rol üstlenmiş, kendi araç filosu ve eğitimli personeliyle kaliteli hizmet sunmaktadır.

Avrupa lokasyonlu depolarımız, geniş alanları ve modern olanaklarıyla Türkiye-Avrupa ticaret koridorunda müşterilerimizin her türlü lojistik ihtiyacına hızlı ve etkin çözümler sağlamaktadır.

Çek Cumhuriyeti Pazarına Açılan Kapınız: Kesintisiz Nakliye ve Kapsamlı Depolama Çözümleriyle Birinci Sınıf Lojistik Hizmet!

Çek Cumhuriyeti Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan yaklaşımımızla, Çek Cumhuriyeti nakliye ve taşımacılık hizmetlerimizde düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlamak için yenilikçi ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Tehlikeli yüklerin taşınması da dahil olmak üzere, geniş hizmet yelpazemizle komple ve parsiyel yük taşımacılığında uzmanız.

Çek Cumhuriyeti Nakliye Hizmetleri

 • Kapıdan Kapıya Taşımalar
 • Komple ve Düzenli Parsiyel Yüklemeler
 • Fuar ve Proje Yüklemeleri
 • Çek Cumhuriyeti Depolama Hizmetleri

 • Çek Cumhuriyeti İç Nakliye Hizmetleri

 • Çek Cumhuriyeti Gümrükleme Hizmetleri

 • Çek Cumhuriyeti Ticaret Danışmanlığı

Çek Cumhuriyeti Parsiyel Nakliye

Türkiye'den Çek Cumhuriyeti'ne güvenilir ve rekabetçi parsiyel taşıma hizmetleri sunan Uzaklar Taşımacılık, esnek ve maliyet-etkin çözümlerle lojistik ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Şubemiz aracılığıyla, yüklerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktasına ulaştırmanızı sağlıyoruz.

Çek Cumhuriyeti Nakliye Parsiyel Fiyatları 2024

Rekabetçi Çek Cumhuriyeti parsiyel nakliye fiyatları sunan Uzaklar Taşımacılık, sizlere ekonomik ve esnek lojistik çözümler önermektedir. Fiyatlarımız 210 EURO'dan başlayarak gönderinin boyutlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir.

Web sitemizdeki talep formunu kullanarak hızlı ve kolay bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Talebinize en kısa sürede geri dönüş yaparak size uygun teklifi sunacağız.

Parsiyel taşımacılık, küçük miktarlardaki yüklerinizi tam konteynır veya tır kiralama gereksinimi olmadan göndermenize olanak tanır, bu da taşıma maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Türkiye-Çek Cumhuriyeti arası lojistik gereksinimlerinizde, sizlere maliyet-etkin ve özelleştirilmiş taşımacılık çözümleri sunmak için buradayız.

Uzaklar Çek Cumhuriyeti Nakliye Hizmetleri

Çek Cumhuriyeti Nakliye Fiyatlandırma

Hızlı Talep Formu

Talebinize mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

YÜKLEME YERİ
Geçersiz
belirtmediniz
İNDİRME YERİ
Geçersiz
belirtmediniz

TALEP DETAYLARI

İLETİŞİM BİLGİLERİ
belirtmediniz
belirtmediniz
belirtmediniz
Uzaklar Taşımacılık
Uzaklar Bizimle Yakın

Uzaklar Taşımacılık olarak, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa Ülkelerine güvenli, hızlı ve ekonomik komple ve parsiyel nakliye çözümleri sunuyoruz.
Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası
Uzaklar Taşımacılık Türkiye Ofis
Uzaklar Uluslararası
Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Sultanahmet Cad. No:1 Ak-Er Apt. Kat.3 Daire:13 Esenyurt / İstanbul
Uzaklar Taşımacılık Almanya Ofis
Uzaklar Internationale Spedition GmbH
Im Taubental 9-11 D-41468 Neuss / Deutschland
Ticaret Bakanlığı
İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası
İhracatçılar Meclisi
Türkiye Yüzyılı

Yasal Uyarı

 • www.uzaklar.com.tr sitesinin tüm hakları saklıdır.
 • Kodlar, görseller vb. her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.uzaklar.com.tr'a aittir.
 • www.uzaklar.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, görseller, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
 • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
 • www.uzaklar.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.
® Marka ve Slogan tescillidir.