Skip to main content
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

Hollanda Nakliye

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler
Türkiye, İstanbul ve tüm illerimizden Hollanda arasında uluslararası nakliye, nakliyat, taşımacılık ve lojistik hizmeti veren firmamız, ithalat ve ihracat nakliye sektöründe güçlü bir servis sağlayıcısı haline gelmiştir. Dünya çapında hizmet veren acenteler ile iş birliği yapılarak, Hollanda ithalat ve Hollanda ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık ve lojistik hizmeti vermektedir.
Hollanda Nakliye

Hollanda Nakliye Firması Uzaklar Taşımacılık

Hollanda nakliye firmaları arasında 35 yıllık tecrübesiyle geleneksel Türk misafirperverliğini küresel sistemler ve süreçlerle harmanlayarak faaliyet alanında ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan, tercih edilen, profesyonel, yenilikçi ve saygın bir şirket olarak öne çıkıyoruz.

Hollanda nakliye firması Uzaklar Taşımacılık olarak, 1989 yılından beri Türkiye ile Hollanda arasında kendi araç filomuz ile yük taşımacılığı alanında öncü bir servis ağı oluşturduk.

Almanya'nın Neuss şehrindeki Uzaklar Internationale Spedition GmbH markamız altında işlettiğimiz 1500 m2'lik geniş kapasiteli modern depomuzla, Türkiye-Avrupa arası lojistik süreçlerde müşterilerimize hız ve maliyet avantajları sunuyoruz.

Hollanda Pazarına Açılan Kapınız: Sorunsuz Nakliye ve Tam Hizmet Depolama ile Rakipsiz Lojistik Hizmetler Sunuyoruz!

Hollanda Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri

Hollanda taşımacılık ve lojistik sektöründe, öz mal araç filomuz ve deneyimli personelimizle sizlere düşük maliyetli, zaman tasarruflu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Firmamız, Hollanda'ya ve Türkiye'ye düzenli ihracat ve ithalat parsiyel taşımacılığı yapmakta, yanıcı ve tehlikeli maddeler için özel donanımlı araçlar ve eğitimli sürücüler ile güvenli taşımacılık sağlamaktadır. Isı kontrollü taşıma gerektiren malzemeler için ise frigorifik araç filomuzla hizmet vermekteyiz.

Hollanda Nakliye Hizmetleri

 • Kapıdan Kapıya Taşımalar
 • Komple ve Düzenli Parsiyel Yüklemeler
 • Fuar ve Proje Yüklemeleri
 • Hollanda Depolama Hizmetleri

 • Hollanda İç Nakliye Hizmetleri

 • Hollanda Gümrükleme Hizmetleri

 • Hollanda Ticaret Danışmanlığı

Hollanda Parsiyel Nakliye

Rekabetçi ve şeffaf fiyatlarımızla Hollanda'ya güvenilir parsiyel taşıma hizmetleri sunan Uzaklar Taşımacılık, Türkiye'den Hollanda'ya ve Hollanda'dan Türkiye'ye lojistik ihtiyaçlarınız için esnek ve maliyet-etkin çözümler geliştirmektedir. Hollanda'daki şubemiz, her iki ülke arasında yüklerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmayı garanti eder.

Hollanda Nakliye Parsiyel Fiyatları 2024

Hollanda Nakliye - Parsiyel Fiyatları konusunda rekabetçi seçenekler sunan Uzaklar Taşımacılık, sizlere ekonomik ve esnek çözümler önerir. Hollanda parsiyel nakliye fiyatlarımız 165 EURO'dan başlamakta, gönderinizin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir.

İhtiyaçlarınız için hızlı ve kolay fiyat teklifi almak için sitemizde yer alan online talep formunu kullanabilirsiniz.
Mümkün olan en kısa sürede size teklifimizi ileteceğiz.

Parsiyel taşımacılığın avantajlarından biri de, küçük miktarlardaki yüklerinizi tam konteynır veya tır kiralama zorunluluğu olmadan gönderebilmenizdir. İhtiyacınıza uygun olarak bir tır veya konteynır içinde sadece kullanacağınız alan için ödeme yaparak, taşımacılık maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Uzaklar Taşımacılık olarak, Türkiye-Hollanda arası lojistik gereksinimlerinizde size özel ve maliyet-etkin nakliye çözümleri sunuyoruz.

Uzaklar Hollanda Nakliye Hizmetleri

Hollanda Nakliye Fiyatlandırma

Hızlı Talep Formu

Talebinize mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

YÜKLEME YERİ
Geçersiz
belirtmediniz
İNDİRME YERİ
Geçersiz
belirtmediniz

TALEP DETAYLARI

İLETİŞİM BİLGİLERİ
belirtmediniz
belirtmediniz
belirtmediniz

Sektörde . Yıl Kaliteyi Sunuyoruz

Teklif Al

Uzaklar Taşımacılık
Uzaklar Bizimle Yakın

Uzaklar Taşımacılık olarak, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa Ülkelerine güvenli, hızlı ve ekonomik komple ve parsiyel nakliye çözümleri sunuyoruz.
Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası
Uzaklar Taşımacılık Türkiye Ofis
Uzaklar Uluslararası
Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Sultanahmet Cad. No:1 Ak-Er Apt. Kat.3 Daire:13 Esenyurt / İstanbul
Uzaklar Taşımacılık Almanya Ofis
Uzaklar Internationale Spedition GmbH
Im Taubental 9-11 D-41468 Neuss / Deutschland
Ticaret Bakanlığı
İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası
İhracatçılar Meclisi
Türkiye Yüzyılı

Yasal Uyarı

 • www.uzaklar.com.tr sitesinin tüm hakları saklıdır.
 • Kodlar, görseller vb. her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.uzaklar.com.tr'a aittir.
 • www.uzaklar.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, görseller, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
 • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
 • www.uzaklar.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.
® Marka ve Slogan tescillidir.